Highslide JS
Česky English Deutsch Русский

Virtuální prohlídka

Hotel Liberec

NOVINKY & SEZÓNNÍ AKCE

  • Relaxace a odpočinek pro dva. Balíček zahrnuje pobyt 2 noci pro 2 osoby, včetně snídaně formou švédských stolů (teplý a studený bufet), Finská sauna jen pro vás 2 na 1,5 hodiny, láhev sektu na pokoji...

Přijeďte zapomenout na studený vítr a nevlídné plískanice...

Ubytování Liberec

Nechte se hýčkat ve finské sauně.

Sauna Liberecubytování LiberecResidence Salvia

dopřejte si doušek lahodnéhu sektu ...

Masáže Liberec

a vychutnejte si každo

 

u vteřinu odpočinku...

Ubytování

Cena balíčku 3.830,- Kč

facebook

Městské informační centrum Liberec

YouTube Liberec

LIBEREC

Liberec je jedním z nejkrásnějších historických měst na severu Čech. Liberec leží v Liberecké kotlině mezi Jizerskými horami a Ještědským hřbetem. Pokud se jej rozhodnete navštívit, budete překvapeni, kolik vám toho může nabídnout, ovšem nezapomeňte si včas zajistit kvalitní ubytování. Město nabízí řadu zajímavostí, pyšní se mnoha významnými budovami jako radnicí, divadlem F.X. Šaldy, Severočeským muzeem, atd. Liberecká ZOO, která je zároveň nejstarší v České republice, se specializuje na chov nádherných bílých tygrů. Další zastávkou při vaší návštěvě by mohla být Botanická zahrada Liberec, kde v několika krytých pavilonech uvidíte mnoho zajímavých rostlin a nádherná akvária. Připravená venkovní expozice je také velmi krásná. Botanická zahrada se bohatstvím svých sbírek řadí na přední místo evropských zařízení tohoto druhu. Navštívit můžete také Centrum Babylon Liberec - krytý rodinný zábavný společenský, hotelový a nákupní komplex. Jeho součástí jsou také diskotéka, casino, bowling, laser game, aquapark, lunapark, virtuální realita, spousta obchůdků restaurací a barů.

Kulturní a sportovní vyžití v Liberci

Městu Liberec dominuje nepřehlédnutelná televizní věž a hotel v jednom Ještěd. Nahoru se můžete nechat vyvést kabinovou lanovkou. Liberec je také ideálním výchozím bodem pro vycházky a výlety do okolí a Jizerských hor. Pokud vám vyjde čas, zajeďte se podívat na přehradu Harcov, či nedaleké Máchovo jezero, které láká milovníky vodních sportů. Jeho návštěvu si lze zpestřit také projížďkou výletní lodí. Příroda Libereckého kraje je jako stvořená pro rodinnou dovolenou. V Jizerských horách můžete jezdit po cyklotrasách a objevovat krásy zdejších rozhleden. Pro cykloturisty je vyznačeno přes 1800km tras. Milovníci přírody si přijdou na své, v okolí naleznou mnoho rozhleden jako Panská skála, Prácheň. Můžete také navštívit okolní zámky Frýdlant, Sychrov, hrad Bezděz. Rozhodnete-li navštívit vyhlášený Český ráj, můžete nalézt odpočinek u zdejších rybníků spojený s výlety do skalních měst, nebo návštěvou Bozkovských dolomitových jeskyní. V zimě jsou Jizerské hory a Krkonoše ideálním místem pro lyžování. Ať už vyrazíte do Liberce za kulturou přírodou sportem, památkami či za zábavou, nebudete zklamaní. Vyhledejte ubytování Liberec a navštivte Residence Salvia.

Online Reservations

Tipy na výlet

  • JEŠTĚD

Kdo nebyl na Ještědu, nebyl v Liberci....Hora Ještěd 1012 m.n.m.

Tramvají a lanovkou?...Autem?...Na kole?...Na koloběžce?... Pěšky?......jakkoliv! A navíc...skvělý Bike Park Ještěd!

YouTube video Ještěd a Liberec zde


  • HRAD A ZÁMEK FRÝDLANT
  • ÚZKOKOLEJKA ŽITAVA - OYBIN
  • ČESKÝ RÁJ, to nejen na pohled...

π